پیرزن و مرگ
لینک کوتاه

بعضی استودیوهای انیمیشن سازی قبل از اینکه یک انیمیشن بلند را شروع به کار کنند ، انیمیشن کوتاهی می سازند تا همه از قدرت این استودیوها و سبکی که در انیمیشن بلندشان خواهند دید آگاه شوند . مثلا استودیوی پیکسار برای نشان دادن قدرت خودش در طراحی لباس وپارچه ، انیمیشن کوتاه Geris Game رو ساخت و با این که ، این انیمیشن تنها یک اپیزود آزمایشی بود ، ولی در اسکار برنده ی جایزه بهترین انیمیشن کوتاه شد و بعد از آن ، پیکسار در انیمیشن شگفت انگیزان این قدرت خودش رو کامل کرد و در طراحی لباس شخصیت ها بسیار خوب درخشید و همه ی این ها هم از انیمیشن کوتاه بازی جری شروع شد .

اما یک استودیوی اسپانیایی به نام kandor moon که من تازه امروز اسمش رو شنیدم تصمیم گرفته انیمیشن بلندی به نام golear بسازه و قبل از این انیمیشن یک اپیزود ۸ دقیقه ای به نام پیرزن و مرگ ساخته که سبک و شیوه ی کار و قدرت انیماتورهای خودش رو نشون بده !

من امروز این انیمیشن کوتاه رو از اینجا دانلود کردم و دیدم ، انیمیشن داستان یک پیرزن است که دوست دارد بمیرد ، ولی پزشکان با دستگاه شوک از مرگ او جلوگیری می کنند … ! شخصیت های انیمیشن بسیار خوب طراحی شده اند و به نوعی انیمیشن و شخصیت ها جنبه ی کلاسیک دارند .

داستان انیمیشن نیز ، خنده دار و جالب است و با توجه به چیزی که من دیدم فکر می کنم این استودیو خیلی خوب توانسته خودش رو نشون بده و به احتمال بسیار زیاد در آینده ، یک کار بلند موفق رو تولید خواهد کرد .

این انیمیشن در جشنواره ی اسکار امسال نیز کاندیدای بهترین انیمیشن کوتاه شده بود و به نظر من واقعا هم چنین لیاقتی رو داشت ، چون هم حرفه ای کار شده بود و هم داستان شیک و کلاسیکی داره . پیشنهاد می کنم شما هم این انیمیشن کوتاه رو دانلود کنید و ببینید ، یه بار دیدنش هم هیچ ضرری نداره !

اگه خوشتون اومد این ها رو هم بخونید :
پیکسار و داستان اسباب بازی
روز و شب پیکسار !
تولد یک مبتکر
کباب فرانسوی
انیمیشن های کوتاه عصر یخبندان
نوشته بعدی
نوشته قبلی
به اشتراک بگذارید
نظر بدهید
 • نام: ضروری
 • ایمیل: ضروری
 • وبسایت:
 • پارسی را پاس بدارید و نظراتتان را با خط زیبای پارسی بنویسید. اگر صفحه کلید پارسی ندارید از بهنویس استفاده کنید.
  اگر می خواهید تصویرتان به صورت آواتار در کنار نظرتان نمایش داده شود از گراواتار استفاده کنید.
  ایمیلتون رو توی کادر زیر وارد کنید و عضو خبرنامه ی جنتلمن بشید تا همیشه آخرین مطالب رو توی ایمیلتون بخونید :
  اگه نمی خواید از طریق ایمیل جنتلمن رو دنبال کنید راه های دیگه ای هم برای اشتراک هست !
  آرشیو ماهانه
  برچسب ها
  لینک های خوشمزه
 • برو بچه ها بلاگر
 • دوستای مجازی
  تبلیغ
 • مطالبی که می نویسم آزاد هستند و انعکاس آن از هر طریقی مشکلی ندارد!
  Jentelman.com . Made With In IRAN . 2010- 2024