زمستون برفی و یه پوستر قشنگ
لینک کوتاه

بچه که بودم یه جک و یا شاید یه واقعیت بود که تو مدرسه تعریف می کردیم و می خندیدیم ، می گفتیم : یه بار یه افریقایی میاد ایران می بینه داره برف میاد می گه که چرا از آسمون داره نمک می باره ! این جک بی مزه برای ما اون زمانا از این جهت خنده دار بود که زمستونا یه روز درمیون به خاطر برف تعطیل بودیم و اینقدر برف دیده بودیم که برامون عادت شده بود ! ولی مثل اینکه زمونه برگشته و این قضیه افریقاییه برای ما تکرار شده . وقتی پارسال به خاطر خشکسالی و این مسائل برف نیومد و امسال هم داشتیم از بارشش نا امید می شدیم ، یهو با بارش برف این همه ذوق کردیم و کلی خوشحال شدیم .

البته درسته که ما نمی گیم چرا نمک داره میاد ! ولی هیجانی که پیدا کردیم این جک رو به خاطرم آورد . من فکر نمی کردم که برف می تونه این همه روحیه مردم رو عوض کنه و به همشون یه ذوق و شوقی بده که شاید هیچ چیز دیگه ای نمی تونست این کار رو کنه .

سایت های اجتماعی این روزا پر شده از عکس های زمستونی و هر کس کنار آدم برفیش یه عکس گرفته و اونو به اشتراک گذاشته . خدا کنه همیشه برف بباره و همیشه ما همینجوری شاد و خوشحال باشیم .

من امروز این پوستر زمستونی رو نشستم و طراحی کردم و تقدیمش می کنم به همه ی شماها که با بارش برف این همه روحیتون عوض شده .

پ.ن : من رو این پوستر خیلی کار کردم و امیدوارم خوشتون بیاد . اون آدم برفی و زمین زیرش رو سه بعدی کار کردم و بقیش افکت و از این چیزاست . برای دریافت نسخه ی بزرگ و با کیفیتش هم می تونید اینجا کلیک کنید .

نوشته بعدی
نوشته قبلی
به اشتراک بگذارید
نظر بدهید
 • نام: ضروری
 • ایمیل: ضروری
 • وبسایت:
 • پارسی را پاس بدارید و نظراتتان را با خط زیبای پارسی بنویسید. اگر صفحه کلید پارسی ندارید از بهنویس استفاده کنید.
  اگر می خواهید تصویرتان به صورت آواتار در کنار نظرتان نمایش داده شود از گراواتار استفاده کنید.
  ایمیلتون رو توی کادر زیر وارد کنید و عضو خبرنامه ی جنتلمن بشید تا همیشه آخرین مطالب رو توی ایمیلتون بخونید :
  اگه نمی خواید از طریق ایمیل جنتلمن رو دنبال کنید راه های دیگه ای هم برای اشتراک هست !
  آرشیو ماهانه
  برچسب ها
  لینک های خوشمزه
 • برو بچه ها بلاگر
 • دوستای مجازی
  تبلیغ
 • مطالبی که می نویسم آزاد هستند و انعکاس آن از هر طریقی مشکلی ندارد!
  Jentelman.com . Made With In IRAN . 2010- 2024