یه سایت خفن !
لینک کوتاه

امروز توی وبگردی هایی که انجام می دادم به یه سایت خیلی جالب برخوردم که از نظر طراحی و ایده کاملا تک بود و من تا حالا مثل این رو ندیده بودم . سایت autotopsy که ظاهرن برای یه شرکت بیمست ، یه سایت فلشه که از نظر طراحی و ایده کاملن منحصر به فرده و مثل یه فیلم پلیسی طراحی شده و کاربر توی این سایت باید داستان این فیلم رو دنبال کنه !

قسمت بیشتر این سایت رو فیلم تشکیل داده و یه داستان رو در قالب فیلم نمایش می ده . نمایش فیلم شاید یه چیز عادی باشه ولی جذابیت این سایت در اینه که اول از همه یک فیلم از رسیدن ماموران به صحنه ی تصادف رو به شما نشون می ده ، بعد صحنه ی تصادف رو به صورت تصاویر ثابت و سه بعدی به شما نمایش می ده و شما روی این صحنه می تونید مدیریت داشته باشید و به جلو و یا عقب برگردید و یا روی یک صحنه توقف کنید .

وقتی که شما در حال دیدن صحنه ی تصادف هستید ، هر وقت به یکی از خودروهای حادثه دیده می رسید ، در کنارش سه گزینه وجود داره ، یک گزینه برای شما فیلمی رو پخش می کنه که در اون داستان تصادف ماشین مورد نظر رو می تونید ببینید ، فیلم هم خیلی حرفه ای ساخته شده و در اون نشون می ده خودروی مورد نظر متعلق به چه کسی یه و چه جوری در گیر تصادف شده . گزینه ی دیگه هم روی تصویر توقف می کنه و مامور بیمه رو در حال بازرسی از صحنه نشون می ده . این قسمتش خیلی جالبه چون همه ی صحنه متوقف شده و فقط مامور بیمه متحرکه و صحنه رو بررسی می کنه و واقعا حرفه ای کار شده . گزینه ی سوم هم به شما یه پرونده از اون حادثه و فرد حادثه دیده رو نشون می ده .

توی این سایت شما می تونید نقشه ای از ماشین های تصادف کرده را به صورت سه بعدی ببینید و صحنه ی مورد نظر را انتخاب و به بررسیش بپردازید . طراحی این سایت واقعن فوق العادست و مشخصه که هزینه ی زیادی هم صرفش شده !

من تا به حال توی اینترنت به سایتی با این طرح و قیافه برنخورده بودم و بعد از دیدن این سایت متوجه شدم از چه ایده های ساده ای می شه یه سایت حرفه ای و خفن طراحی کرد . پیشنهاد می کنم برای یه بار هم که شده لذت بازدید از این سایت رو تجربه کنید و اگرم هم طراح سایت هستید برید ببینید و به فکر ایده ها و نوآوری های جدید باشید . آدرس سایت هم www.autotopsy.ca هست .

نوشته بعدی
نوشته قبلی
به اشتراک بگذارید
نظر بدهید
 • نام: ضروری
 • ایمیل: ضروری
 • وبسایت:
 • پارسی را پاس بدارید و نظراتتان را با خط زیبای پارسی بنویسید. اگر صفحه کلید پارسی ندارید از بهنویس استفاده کنید.
  اگر می خواهید تصویرتان به صورت آواتار در کنار نظرتان نمایش داده شود از گراواتار استفاده کنید.
  ایمیلتون رو توی کادر زیر وارد کنید و عضو خبرنامه ی جنتلمن بشید تا همیشه آخرین مطالب رو توی ایمیلتون بخونید :
  اگه نمی خواید از طریق ایمیل جنتلمن رو دنبال کنید راه های دیگه ای هم برای اشتراک هست !
  آرشیو ماهانه
  برچسب ها
  لینک های خوشمزه
 • برو بچه ها بلاگر
 • دوستای مجازی
  تبلیغ
 • مطالبی که می نویسم آزاد هستند و انعکاس آن از هر طریقی مشکلی ندارد!
  Jentelman.com . Made With In IRAN . 2010- 2024