جودی فشن تی وی ۲ !
لینک کوتاه

این روزها خیلی درگیر بودم و نرسیدم اینجا رو مدتی به روز کنم ، واقعن ببخشید . یکی دو تا مطلب خوبم به ذهنم اومده که می نوسم و دوباره سعی می کنم زود به زود آپدیت کنم . اما جدا از درگیری ها ، موقع های بیکاری هم مشغول ساخت اپیزود دوم انیمیشن جودی فشن تی وی بودم . خیلی وقت بود سوژه هاشو پیدا کرده بودم و می خواستم که بسازمش ولی نمی رسیدم .

اپیزود دومش رو بلاخره ۲-۳ روز پیش تموم کردم و الانم آماده کردم که ببینیدش . همون روال اپیزود اولشو طی می کنه ولی با سوژه های جدیدتر .

اما نکته ی دیگه اینه که این انیمیشن رو با لوگوی جدید Olo Animation می بینید ! راستش خیلی وقت بود دلم می خواست انیمیشن هامو یه جا آرشیو کنم و به فکر یه سایت افتادم . کلی اسم به نظرم اومد تا بلاخره Olo رو به چند دلیل انتخاب کردم که دو تا از مهمتریناش اینان : دلیل اولش که خیلی خوشحالم کرد این بود که آدرس Olo.ir باز بود و تونستم ثبتش کنم . دلیل بعدیش حالت این اسم هست که شبیه صورت و چشمه . کلن اصلن به خود کلمه و معنیش کاری ندارم و این اسم رو برای این انتخاب کردم که حالت انیمیشن داره .

آدرسش رو هم همونجور که گفتم ثبت کردم ولی فعلن در دسترس نیست و دارم روی طرح سایت کار می کنم و معلوم نیست کی راه می افته . سعی می کنم تا عید راش بندازم ( البته قول نمی دم ) . فعلن این کانال ها رو براش ساختم تا از این طریق نمایششون بدم و بعدش به سراغ سایت برم :

خب حالا بریم سراغ اپیزود دوم جودی فشن تی وی ! اونو می تونید توی یوتیوب از طریق این لینک ببینید و یا توی ویمیو از طریق این لینک . اگرم نمی تونید از این راه ها ببینید می تونید از اینجا دانلود کنید و ببینید . امیدوارم که خوشتون بیاد و مثل اپیزود اولش دوست داشته باشین .

اگه خوشتون اومد این ها رو هم بخونید :
سال نو و عیدی !
فشن شب چله ای
سروش رضایی و انیمیشن های خوبش
جودی فشن تی وی !
رامین رحیمی و انیمیشن های باحالش
نوشته بعدی
نوشته قبلی
به اشتراک بگذارید
نظر بدهید
 • نام: ضروری
 • ایمیل: ضروری
 • وبسایت:
 • پارسی را پاس بدارید و نظراتتان را با خط زیبای پارسی بنویسید. اگر صفحه کلید پارسی ندارید از بهنویس استفاده کنید.
  اگر می خواهید تصویرتان به صورت آواتار در کنار نظرتان نمایش داده شود از گراواتار استفاده کنید.
  ایمیلتون رو توی کادر زیر وارد کنید و عضو خبرنامه ی جنتلمن بشید تا همیشه آخرین مطالب رو توی ایمیلتون بخونید :
  اگه نمی خواید از طریق ایمیل جنتلمن رو دنبال کنید راه های دیگه ای هم برای اشتراک هست !
  آرشیو ماهانه
  برچسب ها
  لینک های خوشمزه
 • برو بچه ها بلاگر
 • دوستای مجازی
  تبلیغ
 • مطالبی که می نویسم آزاد هستند و انعکاس آن از هر طریقی مشکلی ندارد!
  Jentelman.com . Made With In IRAN . 2010- 2024