تولد چقدر خوب است ؟
لینک کوتاه

تولد چیز خوبیست ، توی تولد کیک هست و کادو و پفک و بعضی وقتا سالاد که بیشتر از نوع الویه انتخاب می کنن ! موسیقی و حرکات موزون هم هست به مقدار زیاد . همه چی توی تولد خیلی خوبه ، بعضی ها هم به ماه تولدشون حساسن و اخبار و فالای ماه خودشون رو دنبال می کنن ! این افراد همش از آدم می پرسن سال چی به دنیا اومدی و وقتی بگی سال میمون یا خوک می گن خیلی خوبی و وقتی می گی سال آهو می گن برو گم شو منحوس !

کیک تولد از همه چی خوبتره و همه دوست دارن چشم دوستاشون رو با کیکشون در بیارن و سعی می کنن کیکشون خوشگل تر از کیک تولد دوستشون باشه تا اون حسابی نابود شه . وقتی روی کیک شمع می زارن باید اون شمعا رو فوت کنیم و وقتی فوت می کنیم کلی آب دهن و باکتری میاد رو کیک می شینه و بعد مهمونا اونا رو می خورن و کلی به به و چه چه می کنن ! وقتی کیک رو روی میز میزاریم دورش کلی حرکات موزون انجام میدیم و روش یه عالمه گرد و خاک می شینه و خوشمزه تر می شه ! بعضی ها هم عکس خودشون رو روی کیک چاپ می کنن و می دن بقیه بخورنشون که بفهمن چقدر خوشمزه ان !

کادو از همه چی بهتره . وقتی نوبت باز کردن کادو می رسه همه می دونن قیمت هر کادو چقدره ! وقتی برای تولد دوستمون یه کادوی ۱۰۰۰ تومنی می گیریم قطعن اونم یه کادوی ۱۰۰۰ تومنی می گیره و تا حالا سابقه نداشته یکی یه کادوی بیشتر از قیمت کادویی که بهش دادیم بگیره ! خیلی ها از بعضی کادوها حالشون بد می شه ، ولی جلوی دوستشون تظاهر می کنن خیلی خوبه و کلی خوشحال الکی می شن و اون کادو رو مصرف نمی کنن و آکبند نگهش می دارن و توی تولد یه دوست دیگشون کادو می کنن و می برنش اونجا . حتا بعضی وقتا یه کادو بین ۱۰-۲۰ تا تولد به چرخش در میاد و هیچ کس حاضر نیست ازش استفاده کنه ! موقع باز کردن کادوها اسم اونایی که کادو رو آوردن می خونن و بعدش بقیه دست می زنن و با اشعار بیخودی مثل دست شما درد نکنه چرا زحمت کشیدی ، که فلسفش از پاتختی شروع شده و به تولد رسیده ، کادو باز کن رو همراهی می کنن !

وقتی یکی می خواد تولد بگیره ، خونشون رو تزئین می کنه و می ره کلی بادکنک و کاغذ رنگی می خره که بچسبونه به در و دیوار ! بعضی ها هم کِرم دارن و بادکنک زیاد می خرن و با یه سوزن هر ۱۰ دقیقه یکیشو یواشکی می ترکونن که مهمونا سکته ناقص بزنن تا از تولدش لذت ببره . در بعضی تولدها دیده شده که فردی ۱۲-۱۳ بار سکته ی ناقص کرده و وقتی رسیده خونه فلج کامل شده ! بعضی ها توی بادکنک پول می ریزن و وقتی می ترکوننش کلی پول می ریزه رو زمین و همه پا می شن پول جمع می کنن و کلی حال می کنن .

حرکات موزون بهترین بخش تولده ! وقتی یکی حرکات موزون انجام می ده بقیه براش دست می زنن و تشویقش می کنن که بیشتر از اون حرکات انجاب بده ! وقتی وسط حرکات موزون ، آهنگ تموم می شه ، فرد موزون کار یه دستی می خوره و اون وسط نمی دونه چی کار کنه و کلی ضایع می شه و میاد سرجاش می شینه . بعضی ها در حین حرکات موزون دیگران رو هم بلند می کنن تا با هم موزون کاری انجام بدن که جذابیتش بیشتر می شه .

خلاصه تولد همیشه خوبه و خوب خواهد بود و برای هر کس یه بار تو سال اتفاق می افته . امروز هم ۱۱ اردیبهشته و من تولد همه کسایی که امروز به دنیا اومدن از جمله خودم رو بهشون تبریک می گم ! و در پایان شعر معروف تولد تولد رو توی دلتون بلند بخونین !

اگه خوشتون اومد این ها رو هم بخونید :
به مناسبت روز مامان
نوشته بعدی
نوشته قبلی
به اشتراک بگذارید
وروره گیس گفت :
یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ و ساعت ۷:۲۰ ق.ظ

این بود انشای من :)))))
تولدت هزار بار مبارک دوس جونِ فُکاهیِ من

پاسخ یه این نظر

جواد در پاسخ گفت :
یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ و ساعت ۱:۳۹ ب.ظ

مرسی … ممنون

پاسخ یه این نظر

وروره گیس گفت :
یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ و ساعت ۷:۳۱ ق.ظ

حالا نمی شد به اون بخش باکتری ها و ویروس های روی کیک اشاره نکنی ؟

یا مثلا قضیۀ کادو بخاطر جامعه آماری کوچیک درست نیست
مشت نمونۀ خروار نیست

پاسخ یه این نظر

نظر بدهید
 • نام: ضروری
 • ایمیل: ضروری
 • وبسایت:
 • پارسی را پاس بدارید و نظراتتان را با خط زیبای پارسی بنویسید. اگر صفحه کلید پارسی ندارید از بهنویس استفاده کنید.
  اگر می خواهید تصویرتان به صورت آواتار در کنار نظرتان نمایش داده شود از گراواتار استفاده کنید.
  ایمیلتون رو توی کادر زیر وارد کنید و عضو خبرنامه ی جنتلمن بشید تا همیشه آخرین مطالب رو توی ایمیلتون بخونید :
  اگه نمی خواید از طریق ایمیل جنتلمن رو دنبال کنید راه های دیگه ای هم برای اشتراک هست !
  آرشیو ماهانه
  برچسب ها
  لینک های خوشمزه
 • برو بچه ها بلاگر
 • دوستای مجازی
  تبلیغ
 • مطالبی که می نویسم آزاد هستند و انعکاس آن از هر طریقی مشکلی ندارد!
  Jentelman.com . Made With In IRAN . 2010- 2024